Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Подорож « Закарпатська “кругосвітка”.

Дата: 6 листопада 2019 о 09:20

Шановні батьки!
По традиції пропонуємо Вашим дітям на зимові канікули дивовижну подорож « Закарпатська “кругосвітка”.

Шановні батьки!

По традиції пропонуємо  Вашим дітям на зимові канікули дивовижну подорож « Закарпатська “кругосвітка”.

Поїзд Маріуполь - Київ

25.12.

Приїзд до Київа. Екскурсія до Майдану Незалежності.

Поїздом Київ- Солотвино їдемо до м.Ужгород

26.12.

07.55 Прибуття групи в м.Ужгород.

Сніданок

Оглядова екскурсія по м.Ужгород. Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Найдавніші кам'яні споруди фортеці відносяться до XII - XIII ст., Про що свідчать деталі різьблених карнизів, обрамлень, колон романського і готичного стилів.

Обід

Відвідування Музею народної архітектури та побуту (розташований біля замку). Зразки народного зодчества звезені з різних кінців Закарпаття, серед яких виділяється дерев'яна Лемківська Церква Св. Арх. Михайла (1777) з села Шелестова..

Поселення. Ночівля

Посадка в автобус.

Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Пропонуємо підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: 140 грн. в обидві сторони.

Обід .

Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Нічліг

Сніданок. Звільнення номерів.

Мукачево " (XIV ст.), Який побудував князь Федір Корятович, а овіяла героїчної славою княгиня Ілона Зріні.

У Мукачеві можна оглянути ще багато цікавого: каплиця св.Мартіна (XIVв.), Палац Ракоці (1663р.) І прекрасну зелену ратушу (1903).
Обід

Берегово. Столиця водою, що піднімається з глибини 1600м. і лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Вхід в термальний басейн в Берегово:  загальний – 200 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери угорської України - "Берегсас" славиться басейнами з унікальною термальною - 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно.

Вечеря

21.40 Від'їзд групи з Берегово.

Приїзд до Львова 6.30

Поселення в Хостел

Ексурсія містом. Вільний час

Вільний час.

Вечеря у Макдональдсі

Час відпочинку у хостелі

Від’їзд до Маріуполя

1.15  Від’їзд до Маріуполя

6.30  Приїзд до Маріуполя

Вартість туру 5500 грн.

В вартість не входить: підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: 140 грн. в обидві сторони; Вхід в термальний басейн в Берегово - "Берегсас" славиться басейнами з унікальною термальною :  загальний – 200 грн. (в т.ч. оренда шафки),  діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно; вечеря в Макдональдсі.

Терміново (до 8 листопада)потрібно  сплатити першу частину 3000 грн.  Потім до 10 грудня –другу частину 2500 грн.

Якщо виникли питання, звертайтеся, будь ласка,за телефоном 0964827475(Ірина Володимирівна)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.